Szkolenie
Tytuł: Organizacja handlu w Rumunii
dodano dn. 03.09.2012 (3742 dni temu)

Wybrana oferta ma już ponad 30 dni i może być nieaktualna!

Organizator szkolenia:
Amber Partner
32-071 Kamień
Kamień 59
e-mail: skontaktuj się
zobacz nasze wszystkie oferty

Adres szkolenia:
Termin szkolenia:
Data: 2012-10-19
5 dni

Organizacja handlu w Rumunii

 

Twoja firma dobrze prosperuje? Poszukujesz nowych możliwości rozwoju? A może chcesz po prostu poszerzyć swoją działalność o nowe rynki zbytu? Jak wybrać kraj z dużymi perspektywami rozwojowymi? Odpowiedzią jest Rumunia.

Szkolenie pokrywa trzy tematyki związane z organizacją handlu w Rumunii:

- „Możliwości eksportowo – inwestycyjne na rynku rumuńskim - wprowadzenie”, prezentuje warunki ekonomiczne tego kraju, możliwości wymiany handlowej, a w ramach case studies – analizowane są przypadki, które będą mogły mieć niebagatelne znaczenie dla Twojego biznesu. Rynek zostanie zbadany dzięki analizie SWOT przygotowanej dla Twojego przedsięwzięcia, a także uchylimy rąbka tajemnicy odnośnie nisz rynkowych i inwestycji zagranicznych.

- „Działalność gospodarcza w Rumunii” zawiera w dużej mierze warsztat praktyczny, uczy jak funkcjonować w rumuńskim otoczeniu biznesowym i odpowiada na zasadnicze pytanie, czy zakładać firmę, a jeśli tak, to w jakiej formie. Ponadto, przekazuje wiedzę dotyczącą kosztów działalności, potencjału zasobów ludzkich, zachowań biznesowych oraz działań marketingowo – sprzedażowych.

- „Fundusze europejskie w Rumunii” przygotowujemy na indywidualne zlecenie klienta. Wiedza przekazana w tym aspekcie jest o tyle istotna, że ściśle wiąże się z finansowaniem konkretnej działalności biznesowej. To szkolenie uświadomi Ci, jak działają instytucje, jakie kwoty są dostępne i co zrobić żeby je otrzymać. Dużą wagę odgrywa również Program Operacyjny Rozwoju Zasobów Ludzkich – w teorii i praktyce.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.